Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2023 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Оголошення

Конкурс для підлітків вразливих категорій на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської у Запоріжжі

Конкурс для підлітків вразливих категорій на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської у Запоріжжі
Оголошується прийом заявок на участь у безкоштовній дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні «English Access Microscholarship Program» (скорочено - Ассеss). До участі у програмі Ассеss запрошуються учні та учениці навчальних закладів міста Запоріжжя, віком 13 - 15 років, які хотіли б покращити рівень володіння англійської мови.
Програма Ассеss проводиться за підтримки Посольства США в Україні, фінансується Державним департаментом США, і впроваджується українською громадською організацією «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло» (ГО «УЦГІ «Світло») у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах її проведення.
Програма Ассess надає можливість учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, які не знають англійської мови або мають мінімальні знання з неї, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.
Особливо заохочується до участі у програмі діти учасників антитерористичної операції, які загинули чи отримали поранення під час бойових дій у зоні АТО, молодь-переселенці з зон проведення АТО, діти з особливими потребами здоров’я. До групи, яка набирається у м. Запоріжжі, буде запрошено 20 учнів. Навчання розпочнеться у наприкінці лютого 2020, після формування групи.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ: заняття проводитимуться
досвідченими викладачами англійської мови на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 142
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ: вівторок - 16.00 - 18.00, п’ятниця - 16.00 - 18.00 (розклад попередній і буде уточнюватись).
МІНІМАЛЬНИЙ ВІК ДЛЯ УЧАСТІ: 13 років
ТРИВАЛІСТЬ ПРОГРАМИ: з лютого 2020 р. до липня 2021 р.
ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: програма Ассеss компенсує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі дитячих літніх таборів.
КАНДИДАТИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ АССЕSS ПОВИННІ НАДАТИ:
1) Посвідчення особи або свідоцтво про народження(копію).
2) Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (копію).
Загальний середній бал успішності з усіх предметів повинен бути не меншим, ніж 8 з 12.
3) Документ, що підтверджує фінансовий стан дитини або її сім’ї (копію).
Таким документом може бути, наприклад, довідка малозабезпеченої
особи/сім’ї; або акт обстеження матеріальних умов, завірений представниками органів соціального захисту або навчального закладу; або посвідчення особи/сім’ї, яка перебуває у інших складних матеріальних обставинах, наприклад, внутрішньо переміщеної особи, учасника АТО, про інвалідність дитини, багатодітної чи неповної сім’ї, або документ про призначення матеріальної допомоги чи субсидії в зв’язку із складним матеріальним станом, тощо.
4) 2 фотографії розміром 3 х 4 см
5) Коротке резюме (перелік досягнень і навичок кандидата на участь у програмі, чому кандидат бажає взяти участь у програмі) - не обов’язково англійською мовою.
6) Рекомендаційні листи від навчального закладу, у якому навчається кандидат, і вчителя англійської мови (якщо кандидат вивчає цей предмет у своєму навчальному закладі).
Кандидати на участь у програмі повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови. Також до уваги братимуться рівень мотивації, відвідування занять та дисциплінованість.
Зазначені документи (сканкопії) потрібно надіслати координатору програми Ассеss у м. Запоріжжя Миколі Колодяжному (БФ «Імпульс.ЮА», м. Запоріжжя, пр. Соборний, 142, тел. +380676141053) на адресу: nnikkolo@gmail.com (з копією на gosvitlo.info@gmail.com).
ви
Останній день прийому документів: 20 Лютого 2020 р.
Після 20.02.2020 р. з кандидатами на участь будуть проведені співбесіди.

П'ятниця, 07 Лютого 2020 09:09 | Переглядів: 145

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]