Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту регуляторного акту -

проєкту розпорядження голови Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Запорізького району Запорізької області»

 

Керуючись статтею 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Запорізька районна державна адміністрація Запорізької області повідомляє про оприлюднення проєкту розпорядження голови Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Запорізького району Запорізької області».

Проєкт розпорядження  розроблено відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами) та постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами), та з метою забезпечення організації транспортного обслуговування населення Запорізького району Запорізької області.

Умовами конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Запорізького району Запорізької області(далі Умови проведення конкурсу), які планується затвердити даним проєктом розпорядження, регулюються питання організації пасажирських перевезень на внутрішньорайонних автобусних маршрутах приміського сполучення на території Запорізького району Запорізької області та умови визначення автомобільного перевізника для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Запорізького району Запорізької області.

Запрошуємо суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з наданням послуг з пасажирських перевезень та мешканців Запорізького району до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проєкту регуляторного акта.

Відповідний проєкт розпорядження голови Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області разом із аналізом регуляторного впливу розміщено на веб-порталі Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області: zrda.gov.ua (розділ «Сприяння розвитку громадянського суспільства», «Проведення консультацій з громадськістю»).

Термін, протягом якого приймаються пропозиції та зауваження - один місяць з дня оприлюднення проєкту розпорядження голови Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати на адресу відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області (69089, м. Запоріжжя, вул. Істоміна, 8, е-mail: gkhzrda@ukr.net) та Державній регуляторній службі України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, е-mail: inform@drs.gov.ua).

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального

господарства Запорізької районної державної адміністрації

Запорізької області                                                                                                                     Анна НЕУМИВАКА

 

15.07.2021р.

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]