Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Степненська сільська територіальна громада

Орган місцевого самоврядування — Степненська сільська рада Запорізького району Запорізької області. Очолює її сільський голова – Любименко В’ячеслав Михайлович. До складу сільської ради входить 3 населених пункти: с. Степне, с. Шевченківське, с. Ростуще.

Територія, на якій розташовані населені пункти, входили до складу земель Запорізької Січі.
Село Степне утворилося у 1790-1810 роках, це були невеличкі хутори Циганівка та Косина і були вони заселені кріпосними селянами, яких подарували своїм дітям батьки нареченого з Полтавщини і нареченої з Харківщини, вільними поселенцями з Чернігівщини та Сумщини. Хутори росли та розвивалися і з часом об’єдналися та утворилося село Степне.
Село Шевченківське утворилося у 1925 роки, населенням цього хутору були переселенці із сіл Григорівка та Веселянка, власником хутору був поміщик.
Село Ростуще утворилося у 1946 році. Через село проходить Придніпровська залізниця та розташована залізнична станція Ростуще.
На даний час на території Степненської сільської територіальної громади у с. Степне розташовані 2 заклади освіти - Степненський комунальний дошкільний навчальний заклад «Сонечко», Степненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Школа налічує 177 учнів, побудована в 1974 році. Затишні класні кімнати, комп’ютерний клас, чудовий спортзал, бібліотека.
Навчально-виховний процес забезпечують 17 висококваліфікованих вчителів. Учні Степненської ЗОШ вивчають поглиблено англійську мову з першого класу. Також поглиблено вивчається математика, біологія, історія, інформатика. Учні мають змогу вивчати дві іноземні мови: англійську та німецьку.
У Степненській ЗОШ створено парламент – орган учнівського самоврядування. Учні мають змогу відвідувати різноманітні шкільні гуртки. На базі Степненської ЗОШ працює спортивний гурток «Спас- Вихлист».
Медичну допомогу на території Громади надає Степненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Очолює Степненську АЗПСМ головний лікар Пруднікова Анастасія Сергіївна. В амбулаторії працює аптечний пункт. В с. Шевченківське працює фельдшерський пункт.
Культура. На території Степненської громади з 1990 року повноцінно функціонує Степненський БК, а також Степненська сільська бібліотека, Шевченківський клуб та бібліотека, історично-краєзнавчий музей. У селі веде свою активну діяльність первинна ветеранська організація с. Степне. Її завдання - надання допомоги ветеранам с. Степне, с. Ростуще та с. Шевченківське.
В селі проживає гордість громади- О.О.Надтока: заслужений майстер спорту України з академічного веслування; багаторазовий чемпіон України; срібний призер чемпіонату Європи-2012; срібний призер Універсіади у 2013 році; за високі досягнення був нагороджений орденом Данила Галицького у 2013 році; у 2014 році увійшов в основну четвірку України; чемпіон світу, чемпіон Європи у 2014 році, віце-чемпіон Європи у 2015 році; учасник Всесвітньої універсіади 2015 року ІІ місце; фіналіст Олімпіади в Ріо-де-Жанейро; бронзовий призер чемпіонату світу 2018 року.
У с. Степне та с. Шевченківське розташовані пам’ятки історії місцевого значення «Братська могила радянських воїнів та пам’ятник воїнам-односельцям».

Детальніше про Громаду за посиланням: http://stepnerada.gov.ua/

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]