Новини
Встановлення меморіальної дошки загиблому учаснику бойових дій Сергію Дементьєву
![](/files/2017/IxZEg7K3.jpg)
30.05.2017 перший заступник голови райдержадміністрації СвітланаЧудеснова спільно з головою районної ради Анатолієм Шевчишиним відвідали Веселівську сільську раду де відбулося урочисте встановлення меморіальної дошки на Петропільській загальноосвітній школі, в пам’ять про загиблого учасника бойових дій Сергія Дементьєва.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IxZDLpW1.jpg)
![](/files/2017/IxZDV7nj.jpg)
![](/files/2017/IxZE6fCP.jpg)
Вівторок, 30 Травня 2017 14:08 | Переглядів: 748