Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Листопад 2021 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Запорізькі громади впроваджують бюджети участі

За ініціативи Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за сприяння Запорізької обласної державної адміністрації,  7 та 8 жовтня проходить міжрегіональна конференція практиків «Партисипативний бюджет: як зробити інструмент місцевої демократії дієвим? Досвід громад Донецької, Луганської та Запорізької областей».

Зазначену конференцію організовано у комбінованому форматі. Три локації у Сєвєродонецьку, Святогірську та Мелітополі об’єднано телеконференцією. Від Запорізької області участь у конференції приймають керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та представники територіальних громад.

У рамках заходу відбувається узагальнення найкращих практик, аналіз викликів, обмін думками та поширення досвіду втілення механізму партисипативного бюджетування як дієвого інструменту локальної демократії у громадах Луганської, Донецької та Запорізької областей. Також триває обговорення можливостей впровадження бюджетів участі у громадах із статусом військово-цивільних адміністрацій, шкільних та обласних бюджетів участі.            

Обговорення можливостей, викликів та перспектив впровадження різних форматів партисипативних бюджетів дозволить не тільки в рамках заходу налагодити співпрацю та взаємодопомогу між громадами, а й надалі спільно працювати над пошуком рішень для нових можливостей впровадження бюджетів участі.

Вперше у Запорізькій області впровадили бюджет участі у 2016 році Запорізька, Мелітопольська та Бердянська міські громади. У 2019 році вже 6 громад області працювало над бюджетами участі. На сьогодні до цього процесу долучилась 21 громада області. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДАП'ятниця, 08 Жовтня 2021 12:16 | Переглядів: 90

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]