Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Запорізька райдержадміністрація взяла участь у заході «День територіальних громад»

Сьогодні керівництво Запорізької райдержадміністрації та керівники структурних підрозділів на чолі з першим заступником голови Світланою ЧУДЕСНОВОЮ взяли участь у щомісячному заході «День територіальних громад».

Першим до присутніх звернувся голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр СТАРУХ. В своїй промові Олександр Васильович зазначив що на сьогодні Запорізька область вже перебуває в «червоній зоні», а кількість захворівших на COVID-19 продовжує невпинно зростати. Вже зараз медична система не витримує навантаження, створюються додаткові ковідні ліжка та перепрофілюються медичні заклади, але є ще проблема в кадровому забезпеченні. Наразі до роботи з ковідними хворими залучаються працівники нековідних лікарень, студенти медичного університету та лікарі-інтерни.

Лише щеплення може вберегти від захворювання та краху медичної системи, адже близько 98% тяжко хворих пацієнтів ковідних лікарень не мають щеплення. Керівник області закликав голів територіальних громад активізувати роботу щодо посилення темпів вакцинації на території своїх громад. Адже вакцинація – це соціальний обов’язок кожного громадянина!

Не менш болючим питанням є готовність Запорізької області до опалювального сезону. Більшість бюджетних установ і організацій Запорізької області не переуклали договори на постачання природного газу з ТОВ «ГК Нафтогаз Трейдінг».

Олександр Васильович звернувся до голів райдержадміністрацій та громад з проханням негайно посилити роботу та взяти під особистий контроль питання щодо переукладання договорів на постачання природного газу.

Поточний рік підходить до завершення, тому необхідно активізувати роботу по освоєнню коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб з їх числа, розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних.

 

Відділ забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністраціїЧетвер, 21 Жовтня 2021 15:52 | Переглядів: 173

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]