Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Листопад 2022 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОСИЛЮЮТЬ КОНТРОЛЬ ЗА ПЕРЕВЕЗЕННЯМИ У ПРИМІСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

Сьогодні на позачерговому  засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, яке пройшло під керівництвом голови ЗОДА Олександра Старуха, було прийнято рішення посилити контроль за пасажирськими перевезеннями у приміському громадському транспорті. Цього вимагає складна епідеміологічна ситуація, яка ускладняється з кожним днем. За даними епідеміологічного розслідування, 67% захворілих інфікувались внаслідок контакту  із лабораторно-підтвердженими випадками. Тому обласна влада посилює обмеження для місць масового скупчення людей, і особливо – громадського транспорту.

-Дослідження епідситуації у Запорізькій області показує, що переважна частина захворілих користувалась громадським транспортом. І саме тому протиепідемічним обмеженням на транспорті має бути приділена максимальна увага влади, - наголосив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

 За результатами обговорення ситуації регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області прийняла рішення з 28 жовтня заборонити користуватися послугами регулярних та нерегулярних перевезень автомобільним та залізничним транспортом у внутрішньообласному (міжміському, приміському) сполученнях, особам які не мають документів про повну або часткову вакцинацію; негативного ПЛР-тесту, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу, проведеного не більш як за 72 години до дня поїздки; свідоцтва про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Перевізникі зобов´язані інформувати пасажирів про введені обмеження. В разі виявлення у громадському приміському транспорті пасажирів без відповідних документів штраф сплачуватиме не перевізник, а порушник.

Контроль за дотриманням обмежень на транспорті здійснюватимуть правоохоронці - Головне управління Національної поліції в Запорізькій області, Управління патрульної поліції в Запорізькій області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДАСереда, 27 Жовтня 2021 08:07 | Переглядів: 79

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]