Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Квітень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

За працевлаштування вимушено переміщених осіб 60 підприємств запорізького краю отримали компенсацію

У Запорізькому обласному центрі зайнятості ухвалені 97 рішень про надання 60 підприємствам нашої області компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 169 внутрішньо переміщених громадян, що прибули з районів активного ведення бойових дій чи окупованих ворогом територій.
Загальна сума компенсації, із розрахунку виплати її протягом 2 місяців згідно урядової програми, для запорізького краю складає 2,2 млн. грн. Станом на 14.06.2022 р. на рахунки роботодавців вже перераховано перші суми в розмірі 300 тисяч гривень.
Серед працевлаштованих осіб, які вимушено полишили свої домівки через бойові дії, мешканці Пологівського району, Мелітопольського, Василівського, Бердянського районів. Крім того, запорізькі роботодавці працевлаштували до себе переселенців з Маріуполя, Сєверодонецька, Херсона.
«За фінансовою підтримкою до обласної служби зайнятості звернулися підприємства, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб, здебільшого це юридичні особи, товариства та комунальні підприємства міста, що ведуть діяльність у таких галузях економіки як переробна промисловість, сфера оптової та роздрібної торгівлі; діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, тощо», - повідомила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. - Ми завжди готові до співпраці, наша мета – допомогти людям знайти роботу та підтримати бізнес в умовах воєнного часу», - наголосила посадовиця.

  Щоб роботодавцю отримати державну підтримку, що надається за кожну прийняту на роботу вимушено переміщену особу упродовж двох місяців з дати працевлаштування ВПО у розмірі 6500 грн, необхідно подати в центр зайнятості пакет документів у паперовій формі за місцем реєстрації платника податків. Або
 -  в електронній формі через портал «ДІЯ» - http://surl.li/bxuvd;
  З Порядком отримання компенсації і переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/VSXFfiL
   Адреси та контакти центрів зайнятості – http://surl.li/cepde

 Консультації за телефоном Contact-Центру Запорізького ОЦЗ за номером 0 800 33-67-28

Вільнянська районна філія
Запорізького обласного центру зайнятості

 Вівторок, 14 Червня 2022 15:59 | Переглядів: 280

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]