Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Корисні посилання

 

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

До уваги мешканців Запорізького району!

Запорізька райдержадміністрація звертається до мешканців району з проханням своєчасної оплати за надані житлово-комунальні послуги. Борги мешканців за житлово-комунальні послуги порушують нормальний режим роботи комунальних підприємств та надання відповідних послуг. Своєчасно не отримуючи оплату за послуги від мешканців, ресурсопостачальні організації, які забезпечують мешканців водою, світлом, газом, не мають можливості виконати свої зобов'язання з виплати податків і заробітної плати співробітникам. Також, виникає дефіцит грошових коштів на закупівлю матеріалів для виконання поточних та ремонтних робіт.

Якщо динаміка оплати за водопостачання, енергопостачання, газопостачання не зміниться, підприємства можуть опинитися в складному фінансовому становищі, що призведе до зниження працездатності підприємств, які займаються постачанням життєво важливих складових побуту населення.

Також, Запорізька райдержадміністрація висловлює подяку тим мешканцям, які вчасно та в повному обсязі сплачують за житлово-комунальні послуги!

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністраціїП'ятниця, 10 Серпня 2018 07:16 | Переглядів: 90

Карта району

Оголошення

Культурні заходи

Новини структурних підрозділів


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]