Новини
Голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів засідання тристоронньої соціально – економічної ради Запорізького району
![](/files/2018/JktWInGB.jpg)
30 березня 2018 року голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів засідання тристоронньої соціально – економічної ради Запорізького району. Згідно порядку денного члени ради заслухали низку важливих питань а саме: про хід виконання Районної угоди між Запорізькою районною державною адміністрацією, Запорізькою районною радою, Запорізького району та радою профспілок Запорізького району на 2018-2020 роки, про затвердження оновленого складу Запорізької районної тристоронньої соціально – економічної ради в зв’язку з кадровими змінами та внесення змін до положення про Запорізьку районну тристоронню соціально – економічну раду. Під час засідання тристоронньої соціально-економічної ради, розглядалась важливість, актуальність та необхідність тристороннього соціального діалогу і прийняття Районної угоди між Запорізькою районною державною адміністрацією, Запорізькою районною радою, організацією роботодавців «Партнерство» Запорізького району та Координаційною радою профспілок Запорізького району на 2018-2020 роки. Також, було обговорено план роботи Запорізької районної тристоронньої соціально – економічної ради на 2018 рік. З усіх питань прийнято позитивні рішення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА
![](/files/2018/JktWKkmR.jpg)
![](/files/2018/JktWuoPq.jpg)
![](/files/2018/JktWq9Vh.jpg)
![](/files/2018/JktWqYRM.jpg)
![](/files/2018/JktWsnjU.jpg)
![](/files/2018/JktWtoes.jpg)
![](/files/2018/JktWwX6S.jpg)
![](/files/2018/JktWAIdP.jpg)
![](/files/2018/JktWFoc1.jpg)
![](/files/2018/JktWHeM8.jpg)
![](/files/2018/JktWJr6q.jpg)
![](/files/2018/JktWLj1V.jpg)
Документ Microsoft Office Word.docx
П'ятниця, 30 Березня 2018 14:12 | Переглядів: 319