Новини
Павле Дмитровичу, ми готуємося до найважливішої події, до народження синочка. Я читала Ваші консультації з багатьох питань, але Ви так і не розповіли детально, яка процедура реєстрації дитини після народження. Скажіть будь-ласка що і за чим нам треба буде зробити і на що звернути увагу?Вікторія Будерацька Що потрібно зробити після народження дитини? Батьки зобов’язані не пізніше 1 місяця від…
Понеділок, 19 Лютого 2018 10:57 | Переглядів: 306
Відбувся патріотичний урок «Вони прийшли без зброї на майдан»
19 лютого 2018 року на базі Юльївської сільської бібліотеки комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області відбувся патріотичний урок «Вони прийшли без зброї на майдан», присвячений 4-річниці Революції Гідності та вшануванню Героїв Небесної Сотні. Також присутні ознайомились зі стендами «100-річчя Української…
Понеділок, 19 Лютого 2018 10:55 | Переглядів: 364
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВДніпровський відділ поліціїГоловного Управління Національної поліціїв Запорізькій області З 15 січня по 15 травня 2018 року Оголошує набір випускників (11 кл.) загальноосвітніх середніх шкіл та випускників ДНЗ, ЗППЛ для навчання у вищих навчальних закладах системи МВС України, з подальшим працевлаштуванням. Для оформлення звертатися: …
Понеділок, 19 Лютого 2018 10:45 | Переглядів: 472
Вважається, що чим веселіше пройде святкування – тим краще буде врожай і більшим достаток у новому році. Усі ті, хто завітав цього дня на свято до Балабиного, не стануть заперечувати, що прихід весни зустріли з гідністю та належним чином! Повеселилися, позмагалися в конкурсах, в козацьких забавах, потанцювали! І звісно ж, покуштували смачних млинців, якi приготували батьки хореографічної…
Понеділок, 19 Лютого 2018 10:35 | Переглядів: 348
З 12 по 18 лютого у м.Бердянськ відбувся Чемпіонат України з боксу. Вихованець ДЮСШ Запорізького району Кирило Нехорошев, учень Балабинської НВК "Престиж" посів почесне ІІ місце на Чемпіонаті.Вітаємо Кирила та тренера Євгенія Парфьонова за високу результативність роботи. Окрему подяку висловлюємо голові Балабинської селищної ради Сосуновському Володимиру Сергійовичу за вагомий внесок у розвиток…
Понеділок, 19 Лютого 2018 10:33 | Переглядів: 419
Навчально-екологічний проект #КольоровіВідра
В Запорізькому районі впроваджується навчально-екологічний проект #КольоровіВідра.Мета проекту: навчати і мотивувати дітей розділяти відходи.Першим залучився до інновації у сфері утилізації сміття колектив Балабинського КДНЗ "Теремок" на чолі з його директором Марченко Є.М. Вихователі вчать дошкільників використовувати нові сучасні технології сортування та переробки сміття: жовте відро - для…
Понеділок, 19 Лютого 2018 10:23 | Переглядів: 328
Виступ Президента України на 54-й Мюнхенській безпековій конференції
Вельмишановний Пане Ішингере, Дорогі колеги, друзі, Пані та Панове, Для мене велика честь бути сьогодні на Мюнхенській безпековій конференції. Це майданчик для обговорення викликів глобальній безпеці. Дякую Вам за цікаву та надихаючу дискусію. Ми аналізуємо джерела і наслідки викликів, які постають перед нами, та шукаємо можливі відповіді на них. Ми намагаємося долати сучасні виклики фрагментарним…
Понеділок, 19 Лютого 2018 08:30 | Переглядів: 326
16 лютого в Новоолександрівці святкували Масляну
Ласували млинцями і солодощами, грали, змагалися. Учні Новоолександрівської ЗОШ підготували ярмарок смаколиків (млинці, пироги, пиріжки, вареники), під час якого пригощали місцевих мешканців та гостей свята. Працівники Новоолександрівського сільського будинку культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області підготували…
Понеділок, 19 Лютого 2018 08:18 | Переглядів: 398
Масниця – традиційне слов’янське свято
Масниця – традиційне слов’янське, у тому числі й українське свято, яке відзначають протягом тижня та супроводжують обрядами, пов’язаним із проводами зими і зустріччю весни. У масниць характер загального примирення, злагоди та всепрощення. За традицією в цей час влаштовуються народні гуляння, а всі дійства направлені на те, щоб прогнати зиму і розбудити природу від сну. Усі ці дні…
Понеділок, 19 Лютого 2018 08:13 | Переглядів: 399
В п’ятницю, на «тещині вечори», на Масляну завітали до Кушугумської селищної ради з привітаннями
В п’ятницю, на «тещині вечори», на Масляну завітали до Кушугумської селищної ради з привітаннями «народний» вокально-хоровий колектив «Щедрі серця» Кушугумського селищного клубу комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області та завідувач Кушугумської селищної бібліотеки №1 Наталія…
Понеділок, 19 Лютого 2018 08:10 | Переглядів: 368