Новини
Участь у селекторній нараді з питань сталого проходження опалювального сезону 2017/2018 року
![](/files/2017/J5Fomhgn.jpg)
27.12.2017 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Анна Неумивака прийняли участь у селекторній нараді під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства…
Середа, 27 Грудня 2017 15:58 | Переглядів: 404
![](/files/2017/J5FmBKHH.jpg)
27.12.2017 під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової відбулося засідання Координаційного комітету по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при Запорізькій райдержадміністрації. У ході засідання обговорено питання: про стан рецидивної злочинності, проведення профілактичної роботи серед осіб, які схильні до вчинення правопорушень на…
Середа, 27 Грудня 2017 15:53 | Переглядів: 464
![](/files/2017/J5t2361g.png)
1). Канада є одним з ключових партнерів України. Нещодавно Канадський уряд прийняв декілька важливих рішень щодо допомоги України у боротьбі з російським агресором на Донбасі. Бойовики лютують…«Власти Донецкой Народной Республики считают деструктивным решение Канады о снятии ограничений на поставку оружия Украине. Об этом сегодня журналистам заявил глава делегации ДНР в Минске, спикер…
Вівторок, 26 Грудня 2017 09:57 | Переглядів: 417
У Новий рік – із власним житлом
![](/files/2017/J4QUe3dI.jpg)
Для за без печення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, в районі розроблена та діє цільова програма. Той рік вперше за цією програмою до новорічних свят соціальне житло отримала дитина-сирота з Відраднго, нинішнього року щаслива подія чекає на трьох представників цієї категорії, іпершою ластівкою стала Ольга Грівцова.У День Святого Миколая голова…
П'ятниця, 22 Грудня 2017 13:25 | Переглядів: 385
Вітання голови райдержадміністрації Анатолія Васюка з нагоди Дня енергетика!
![](/files/2017/J4cznENy.jpg)
Шановні працівники енергетичної галузі! Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем енергетика! Від вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя, як нашого району, так і суспільства. Ваша професія пов’язана з постійним ризиком,…
П'ятниця, 22 Грудня 2017 07:00 | Переглядів: 397
У районі відбулось засідання з питань захисту справ дітей
![](/files/2017/J4QCjuCH.jpg)
21 грудня 2017 під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Чудеснової та за участю представників служби у справах дітей райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації проведена комісія з питань захисту прав дитини. На засіданні розглянуто 7 справ: з приводу вирішення спору між батьками щодо визначення часу спілкування та місця…
Четвер, 21 Грудня 2017 15:48 | Переглядів: 362
21 грудня 2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова прийняли участь у спільному засіданні постійної комісії Запорізької районної ради з питань законності, етики, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та соціального захисту населення. Відділ організаційної роботи, діловодстваі контролю апарату…
Четвер, 21 Грудня 2017 15:41 | Переглядів: 299
Подарунки дітям у День Святого Миколая
![](/files/2017/J4oxuwAn.jpg)
19.12.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, голова районної ради Анатолій Шевчишин, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Алеся Авдєєва, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Круподера до Дня Святого Миколая та Новорічних відвідали Степненську сільську раду з метою вручення ключів від житлового будинку особі з числа дітей сиріт…
Вівторок, 19 Грудня 2017 16:35 | Переглядів: 428
Інформаційно-аналітичні матеріали для роботи
![](/files/2017/J4nWOIKF.jpg)
1) Ось один з недавніх прикладів, як фейкова «ДНР» тримає у напрузі свої озброєні угрупування і, заодно, населення, лякаючи їх нібито підготовкою з боку Збройних Сил України «масштабних провокацій».«Разведкой народной республики получены данные и план подготовки киевскими силовиками масштабных провокаций в период с 8 по 15 декабря текущего года. Согласно…
Вівторок, 19 Грудня 2017 15:09 | Переглядів: 374
Керівництво району вітають дітей пільгових категорії з днем Святого Миколая
![](/files/2017/J4nzPqzF.jpg)
19.12.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк за участі голови районної ради Анатолія Шевчишина, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Алесі Авдєєвої, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Круподери здійснили виїзд на території сільських/селищних рад району з метою вручення подарунків дітям пільгових категорій. Запорізькою районною…
Вівторок, 19 Грудня 2017 14:13 | Переглядів: 409