Новини
На рахунку обласного благодійного телемарафону – понад 245 тисяч гривень
![](/files/2017/J1v10TE6.jpg)
Запоріжці все активніше беруть участь у обласному благодійному телемарафоні до Дня Збройних Сил України, започаткованому ветеранами АТО спільно з облдержадміністрацією. До скарбнички надійшло вже понад 245 тисяч гривень. У п’ятірці лідерів – Запоріжжя, Бердянськ, Михайлівський, Гуляйпільський, Мелітопольський райони. До благодійної акції долучилося 30 підприємств АПК. Найбільший внесок…
П'ятниця, 01 Грудня 2017 12:54 | Переглядів: 359
Вітання голови райдержадміністрації Анатолія Васюка з нагоди Дня працівників прокуратури
![](/files/2017/J1upCAAv.jpg)
Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!День прокуратури - це свято борців за справедливість, за чесність судів, боротьба зі злочинністю, захист інтересів Держави, законних прав і свобод громадян. У цей нелегкий час, який переживає нині Україна, це актуально як ніколи. Тож бажаю вам, працівники прокуратури, подальших успіхів у вашій нелегкій праці на ниві захисту Закону, міцного…
П'ятниця, 01 Грудня 2017 11:21 | Переглядів: 436
![](/files/2017/J1mfrY9X.jpg)
30 листопада 2017 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова за участі членів комісії провела засідання про створення комісії з питань розподілу коштів районного бюджету для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2016-2018 роки. Також присутніми обговорено постанову Кабінету Міністрів України про затвердження…
Четвер, 30 Листопада 2017 15:35 | Переглядів: 376
![](/files/2017/J1mcYuQE.jpg)
30 листопада 2017 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко разом з головним спеціалістом відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації Лілією Пилипенко та членами комісії здійснили виїзд на територію Наталівської сільської ради для огляду та обстеження залізничного переїзду з автобусним рухом, який не перебуває у власності залізниці,…
Четвер, 30 Листопада 2017 15:27 | Переглядів: 424
Засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Запорізького району
![](/files/2017/J1maDG3H.jpg)
30 листопада 2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Круподера провели засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Запорізького району. Присутніми обговорено низку важливих питань про попередження нещасних випадків на…
Четвер, 30 Листопада 2017 15:25 | Переглядів: 522
![](/files/2017/J1m9HnR7.jpg)
30 листопада 2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова провели засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У ході наради обговорено важливі питання для життя району а саме: про стан погашення заборгованості з виплати…
Четвер, 30 Листопада 2017 15:13 | Переглядів: 383
Робоча нарада голови райдержадміністрації Анатолія Васюка
![](/files/2017/J1cz7p8g.jpg)
29 листопада 2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів нараду з начальниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району. Під час наради обговорено стан справ та проблемні питання діяльності району, підвищення рейтингових показників. Було обговорено проведення в закладах освіти та культури Новорічних та Різдвяних свят, спортивних заходів. Головою…
Середа, 29 Листопада 2017 16:04 | Переглядів: 458
![](/files/2017/J1bRYLyI.jpg)
27 листопада 2017 року за участі Васюка А.Г. – голови Запорізької райдержадміністрації, Шевчишина А.М. – голови Запорізької районної ради, Коротенка Д.О. – голови Широківської ОТГ та депутатського корпусу Широківської громади в приміщенні Широківського будинку культури відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації разом з комунальними закладами Запорізької районної ради…
Середа, 29 Листопада 2017 14:25 | Переглядів: 517
![](/files/2017/J1bQu97Y.jpg)
У загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Запорізького району згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.11.2017 №708 з 15 по 28 листопада був здійснений контроль щодо забезпечення якісного раціонального харчування дітей. У складі комісії працювали начальник Г. Звєрєв та фельдшер відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління…
Середа, 29 Листопада 2017 14:19 | Переглядів: 413
![](/files/2017/J12zCS26.jpg)
28 та 29 листопада 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко прийняв участь в навчанні в Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації з актуальних питань діяльності органів публічної влади в умовах оновленого законодавства України. Відділ організаційної роботи, діловодстваі контролю апарату…
Вівторок, 28 Листопада 2017 15:51 | Переглядів: 403