Новини
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні біля Братської могили в с. Григорівка
![](/files/2017/IBHOuiDX.jpg)
22 червня 2017 року в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні біля Братської могили в с. Григорівка зібралися діти, юнацтво, а також учасник АТО В’ячеслав Помазан. Усі присутні поклали квіти до пам’ятника та згадали ті страшні події.В’ячеслав Помазан побажав Україні миру і щоб усі пам’ятали подвиг загиблих воїнів у Другій світовій війні та воїнів, які…
Четвер, 22 Червня 2017 20:45 | Переглядів: 518
![](/files/2017/IBHM05Iy.jpg)
Чудовим червневим днем в чарівно прикрашеному залі зібралося багато людей: учні, батьки, рідні, викладачі, гості, односельчани.«Сьогодні музика лунає гучно в школіІ тоне в квітах урочистий зал…В очах у кожного і радість, і надія –В нас випускний шкільний музичний бал!»Такими словами відкрила головне свято – свято випускників у комунальному закладі «Дитяча…
Четвер, 22 Червня 2017 20:40 | Переглядів: 568
![](/files/2017/IBFBtbrz.jpg)
Сьогодні, біля Братської могили с. Веселе відбулося покладання квітів з нагоди Дня скорботи та вшанування пам'ять жертв війни в Україні.Вклонитися пам'яті загиблих прийшли працівники соціально-культурної сфери села Веселе та пригадали страшні роки війни минулого століття та нинішні події на Донбасі. Присутні вшанували подвиг воїнів, загиблих у роки війни Хвилиною мовчання та поклали квіти на…
Четвер, 22 Червня 2017 15:24 | Переглядів: 476
Відбулося засідання робочої групи з обстеження підприємств торгівлі та місць стихійної торгівлі.
![](/files/2017/IBFyChZu.jpg)
22.06.2017 року відбулося засідання робочої групи з обстеження підприємств торгівлі та місць стихійної торгівлі , склад якої затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 16.06.2017 року №390 «Про створення робочої групи для проведення комплексних обстежень підприємств торгівлі та місць стихійної торгівлі» .Головувала - перший заступник голови райдержадміністрації Світлана…
Четвер, 22 Червня 2017 15:17 | Переглядів: 495
![](/files/2017/IBExfJqR.jpg)
Відповідно до ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, з 20.09.2015 року зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів (виробники харчових продуктів,…
Четвер, 22 Червня 2017 12:47 | Переглядів: 532
![](/files/2017/IBD9xRuJ.jpg)
Дорогі земляки! 22 червня – страшна та скорботна дата для України. Кривавий молох війни двічі пройшов нашими землями, забравши життя понад 10мільйонів людей. Зруйновано 720 міст та містечок; 28 тисяч сіл; 16,5 тисячі підприємств та 319 тисяч будинків. Цього дня ми вшановуємо тих, хто першими став на захист Батьківщини, боровся у партизанському та підпільному русі, жертовно працював у тилу,…
Четвер, 22 Червня 2017 09:27 | Переглядів: 413
![](/files/2017/IBtSL5nG.jpg)
…
Середа, 21 Червня 2017 10:52 | Переглядів: 436
![](/files/2017/IBtpW0wi.jpg)
На передодні відзначення Дня державної служби Національне агентство України з питань державної служби за результатами впровадження Закону України «Про державну службу» та інших питань застосування законодавства у сфері державної служби підбило підсумки роботи за рік.Як наголосив голова НАДС Костянтин Ващенко, за рік, що минув, зроблено доволі багато. Водночас Україна знаходиться на…
Середа, 21 Червня 2017 09:47 | Переглядів: 819
Запорізька область увійшла до числа лідерів рейтингу формування об’єднаних територіальних громад
![](/files/2017/IBtmpPuA.jpg)
Мінрегіон України склав рейтинг областей за формуванням спроможних територіальних громад. Його очолили Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області. Для визначення рейтингу враховувалися чотири параметри моніторингу: - кількість об’єднаних територіальних громад; - площа об'єднаних територіальних громад; - територіальні громади, що об'єдналися; - кількість…
Середа, 21 Червня 2017 09:41 | Переглядів: 400
![](/files/2017/IBsOs5eH.jpg)
20.06.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів нараду з першим заступником голови, керівником апарату, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. Керівники доповіли про стан справ у підпорядкованих підрозділах, про план роботи на поточний місяць, про проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення. Розглянуто питання про трудову і виконавську…
Середа, 21 Червня 2017 08:20 | Переглядів: 428