Новини
8 листопада на базі Малокатеринівського НВК «Мрія» відбулося засідання Школи молодого управлінця
![](/files/2017/IXYtROV8.jpg)
Досвідчені заступники директора Малокатеринівського НВК Хорошун Н.В. та Коса Н.М. ознайомили молодих колег Школи з комп’ютерними програмами "Векторний аналіз уроку " та "Модель кваліметричного стандарту діяльності вчителя», які допомагають адміністрації закладу в здійсненні внутрішньошкільного контролю.Слухачі Школи мали змогу апробувати програми в дії та відчути перевагу щодо…
Четвер, 09 Листопада 2017 10:29 | Переглядів: 511
![](/files/2017/IXQAaFTI.jpg)
До театру завітала делегація від Запорізького району у складі майже 40 працівників закладів культури на чолі з керівниками районних установ культури.Нас радо зустріла доброзичлива, талановита людина, яка починала свою культурну діяльність у своєму рідному Запорізькому районі – «Заслужений працівник України» Ірина Панькіна. А також, ми мали змогу зустрітися з корифеями,…
Середа, 08 Листопада 2017 15:22 | Переглядів: 490
![](/files/2017/IXQxgXDk.jpg)
08.11.2017 адміністрація комунального закладу "Запорізький районной центр первинної медико-санітарної допомоги" Запорізької районної ради Запорізької області здійснила робочу поїздку до Зеленопільського фельдшерського пункту, який підпорядкований закладу. В ході поїздки було перевірено виконання ходу поточного ремонту, а саме:- встановлення санвузла (облаштування стін та підлоги, сантехніки)-…
Середа, 08 Листопада 2017 15:12 | Переглядів: 501
Світло, тепло і затишок шкільного дому
![](/files/2017/IXOrBncJ.jpg)
Світло, тепло і затишок шкільного дому – це одна з передумов якісного навчання. Адже ми всі розуміємо, що не тільки компетентні педагоги та сучасне обладнання створюють сприятливі умови для якісної освіти, а є також необхідність забезпечення комфортних умов перебування учасників навчально-виховного процесу у стінах школи. Це добре розуміють голова Запорізької районної державної адміністрації…
Середа, 08 Листопада 2017 10:10 | Переглядів: 513
Оприлюднено реквізити благодійного телемарафону до Дня Збройних Сил України для Запорізького району
![](/files/2017/IXOj2s2F.png)
Реквізити благодійного телемарафону до Дня Збройних Сил України 1. Одержувач коштів – громадська організація «Центр «Побратим»» 2. Розрахунковий рахунок - 26006300373614 ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України» 3. Код ЄДРПОУ 40111109 4. МФО – 313957 5. Призначення платежу – участь у обласному…
Середа, 08 Листопада 2017 09:50 | Переглядів: 760
![](/files/2017/IXNRD1wg.jpg)
В КЗ «Запорізька центральна районна лікарня» ЗРР ЗО продовжується проведення ремонту, на теперішній час закінчено ремонт лівого крила другого поверху поліклініки, де розміщено жіноча консультація; відремонтовано фізіотерапевтичний кабінет поліклініки (замінено двері на пластикові, придбана білизна, установлені водонагрівачі).В 5-типоверховому стаціонарному корпусі замінено міжповерхові…
Середа, 08 Листопада 2017 08:46 | Переглядів: 523
![](/files/2017/IXG8YTlY.jpg)
07.11.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, начальники відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості, волонтери, учасники АТО прийняли участь у селекторній нараді з питань підготовки та проведення третього обласного благодійного…
Вівторок, 07 Листопада 2017 14:02 | Переглядів: 418
Виїзд на територію Запорізького району
![](/files/2017/IXG6jkhm.jpg)
07.11.2017 начальник служби у справах дітей Запорізької райдержадміністрації Алеся Авдєєва здійснила виїзд на території Біленківської сільської ради об’єднаної територіальної громади с. Смоляне щодо звернення громадян Запорізького району стосовно не виконання батьківських обов’язків у відношенні дитини. За підсумками виїзду були здійснені заходи щодо соціального захисту дітей. Відділ…
Вівторок, 07 Листопада 2017 13:56 | Переглядів: 457
Голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів особистий прийом громадян Запорізького району
![](/files/2017/IXG49hlg.jpg)
07.11.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів особистий прийом громадян. У ході прийому до посадовця звернулося п’ятеро громадян з питань щодо надання роз’яснень що стосуються проблемних питань соціального характеру, тобто перерахунку субсидій, забезпечення твердим побутовим паливом, земельні питання, питання житлово-комунальної сфери. У підсумку кожному заявнику надані…
Вівторок, 07 Листопада 2017 13:49 | Переглядів: 457
![](/files/2017/IXEJ1GsY.jpg)
У змаганнях взяли участь п’ять збірних команд сільських господарств району: ПП "АФ "Славутич" (с. Петропіль), ФГ "Олександр-Агро" (с. Лукашеве), "Вікторія" (с. Миколай-Поле), ФГ "Олан" (Григорівська сільрада), ТОВ «ОЗСМ «Агротех» м. Оріхів. Лунає Гімн України.Вітали учасників та присутніх голова райдержадміністрації, голова оргкомітету Анатолій Васюк, голова районної ради…
Вівторок, 07 Листопада 2017 10:34 | Переглядів: 802